Miód z cynamonem 380 g - 1
Miód z cynamonem 380 g - 2
Miód z cynamonem 380 g - Zdjęcia produktu

Miód z cynamonem 380 g

0.38 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu

Charakterystyka miodu

Cynamon jest bogatym źródłem błonnika i żelaza, w połączeniu z miodem daje aromatyczną kompozycję smakową, która mnóstwo korzyści zdrowotnych.

Mieszanka ta genialnie spełni oczekiwania przy uniemożliwianiu chorobom wywołanym poprzez bakterie i wirusy. Miód ten wyśmienicie nadaje się do kawy a także wyrobów piekarskich takich jak pierniczki, które będą miały po nim niezwykły smak.

zastosowanie miodu z cynamonem

- posiada silne działanie dezynfekujące,

- działa przeciwwirusowo, antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie,

- przyspiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu,

- wzmaga odporność organizmu,

- nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania przy przeziębieniu.

Przechowywanie miodu

Jeśli zależy nam aby miód z cynamonem jak najdłużej utrzymywał swoje wartości powinien być przechowywany w miejscu suchym i chłodnym (0 - 18°C). Należy go bronić przed działaniem promieni słonecznych i dbać o to, żeby po otwarciu szczelnie go przykręcać, gdyż miód z cynamonem łatwo chłonie wilgoć i obce zapachy.

Uwaga!!!

Należy pamiętać, żeby nie przegrzewać miodu powyżej 40 °C, gdyż traci wtedy swoje cechy lecznicze. Dlatego przed dodaniem go do herbaty albo kawy należy chwile odczekać.

Jak powstaje miód?

Miód nektarowy powstaje z nektaru kwiatowego, zbieranego przez pszczoły miodne. Nektar pochodzi z nektarników kwiatów, czyli specjalnych gruczołów, które są zlokalizowane w kwiatach i z nektarników pozakwiatowych. Następnie pszczoły zbierają i transportują go do ula, a gdy dojrzeje jest zabierany przez pszczelarza.

Lokalizacja rozmieszczenia pasiek

Kaszuby jest to rejon konkretnie zalesiony i obdarowany dużą ilością jezior, zasobny w przepiękne krajobrazy oraz czyste powietrze. Jest to raj dla pasjonatów dzikiej przyrody, którzy poszukują ciszy i spokoju. Kaszuby znajdują się w zachodniej części województwa pomorskiego.

Region ten jest jednym z najistotniej różnorodnych obszarów w Polsce, rozciąga się od wybrzeża Bałtyku poprzez Wzgórza Szymbarskie po Bory Tucholskie. Na jego terenie wyszukamy interesujące zabytki przyrody oraz bogatą florę i faunę, z których wytwarzane są zdrowe i ekologiczne produkty.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Wielkość opakowania

0.38 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje