Miód z kurkumą i imbirem 380g - 1
Miód z kurkumą i imbirem 380g - 2
Miód z kurkumą i imbirem 380g - Zdjęcia produktu

Miód z kurkumą i imbirem 380g

0.38 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu

Charakterystyka miodu

Kurkuma rośnie na ogół w Indiach i nazywana jest złotem w proszku. Ma silne cechy przeciwzapalne i przeciwnowotworowe. W połączeniu z imbirem, który jest uważany też jako rewelacyjny środek w leczeniu problemów zapalnych i trawiennych, wspólnie będą wspierać funkcjonowanie układu immunologicznego. Miód ten perfekcyjnie sprawdzi się do kanapek albo jako dodatek do herbaty albo kawy, który jest pobudzający i orzeźwiający lub rozgrzewający przy przeziębieniach.

użycie miodu z kurkumą i imbirem - działa rozgrzewająco a także ulepsza niepodatność,

- pomocny przy leczeniu infekcji wirusowych,

- przyspiesza trawienie i przemianę materii,

- ulepsza pracę układu krążenia, Przechowywanie miodu

Jeśli zależy nam aby miód z kurkumą i imbirem jak najdłużej utrzymywał swoje wartości powinien być przechowywany w miejscu suchym i chłodnym (0 - 18°C). Należy go chronić przed działaniem promieni słonecznych i dbać o to, aby po otwarciu szczelnie go przykręcać, gdyż miód z kurkumą i imbirem łatwo chłonie wilgoć i obce zapachy.

Uwaga!!!

Należy pamiętać, żeby nie przegrzewać miodu powyżej 40 °C, gdyż traci wtedy swoje parametry lecznicze. Dlatego przed dodaniem go do herbaty albo kawy należy chwile odczekać.

Jak powstaje miód?

Miód nektarowy powstaje z nektaru kwiatowego, zbieranego przez pszczoły miodne. Nektar pochodzi z nektarników kwiatów, czyli specjalnych gruczołów, które są zlokalizowane w kwiatach oraz z nektarników pozakwiatowych. Następnie pszczoły zbierają i transportują go do ula, a gdy dojrzeje jest zabierany przez pszczelarza.

Lokalizacja rozmieszczenia pasiek

Kaszuby jest to rejon konkretnie zalesiony i obdarowany dużą ilością jezior, zasobny w piękne krajobrazy oraz czyste powietrze. Jest to raj dla pasjonatów dzikiej przyrody, którzy poszukują ciszy i spokoju. Kaszuby znajdują się w zachodniej części województwa pomorskiego.

Region ten jest jednym z najistotniej najróżniejszych obszarów w Polsce, rozciąga się od wybrzeża Bałtyku przez Wzgórza Szymbarskie po Bory Tucholskie. Na jego terenie wynajdziemy interesujące zabytki przyrody oraz bogatą florę i faunę, z których produkowane są zdrowe i organiczne produkty.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Wielkość opakowania

0.38 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje