Miód z propolisem i pyłkiem 380g - 1
Miód z propolisem i pyłkiem 380g - 2
Miód z propolisem i pyłkiem 380g - Zdjęcia produktu

Miód z propolisem i pyłkiem 380g

0.38 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu

Charakterystyka miodu

Miód z propolisem i pyłkiem to miód ten to istna bomba witaminowa. Pyłek bogaty w kwasy organiczne, tłuszcze i witaminy A, B1, B2, B6, B12 i inne w połączeniu z propolisem, który ma zdolność niszczenia bakterii, grzybów chorobotwórczych, wirusów i pierwotniaków.

Nasz miód z propolisem i pyłkiem pozyskiwany z naturalnych terenów dzięki swoim leczniczym działaniom wyśmienicie spełni oczekiwania dla osób, które chcą poprawić swoją niepodatność a także w trakcie walki z przeziębieniem.

użycie miodu z propolisem i pyłkiem -udoskonala oporność organizmu,

- działa antybakteryjnie,

- reguluje trawienie,

- wspomaga pracę wątroby, nerek i żołądka.

Przechowywanie miodu

Jeśli zależy nam żeby miód z propolisem i pyłkiem jak najdłużej utrzymywał swoje wartości powinien być przechowywany w miejscu suchym i chłodnym (0 - 18°C). Należy go chronić przed działaniem promieni słonecznych i dbać o to, by po otwarciu szczelnie go przykręcać, gdyż miód z propolisem i pyłkiem z łatwością chłonie wilgoć i obce zapachy.

Uwaga!!!

Należy pamiętać, by nie przegrzewać miodu powyżej 40 °C, gdyż traci wtedy swoje cechy lecznicze. Dlatego przed dodaniem go do herbaty lub kawy należy chwile odczekać.

Jak powstaje miód?

Miód nektarowy powstaje z nektaru kwiatowego, zbieranego przez pszczoły miodne. Nektar pochodzi z nektarników kwiatów, czyli specjalnych gruczołów, które są zlokalizowane w kwiatach oraz z nektarników pozakwiatowych. Następnie pszczoły zbierają i transportują go do ula, a gdy dojrzeje jest zabierany przez pszczelarza.

Lokalizacja rozmieszczenia pasiek

Kaszuby jest to rejon mocno zalesiony i obdarowany dużą ilością jezior, zasobny w przepiękne krajobrazy i czyste powietrze. Jest to raj dla pasjonatów dzikiej przyrody, którzy poszukują ciszy i spokoju. Kaszuby znajdują się w zachodniej części województwa pomorskiego.

Region ten jest jednym z najmocniej przeróżnych obszarów w Polsce, rozciąga się od wybrzeża Bałtyku poprzez Wzgórza Szymbarskie po Bory Tucholskie. Na jego terenie odnajdziemy ciekawe zabytki przyrody i bogatą florę i faunę, z których wytwarzane są zdrowe i organiczne produkty.

Dane oraz specyfikacja:

Kategoria

Wielkość opakowania

0.38 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje