Miód z czarnym bzem i porzeczką 380g - 1
Miód z czarnym bzem i porzeczką 380g - 2
Miód z czarnym bzem i porzeczką 380g - Zdjęcia produktu

Miód z czarnym bzem i porzeczką 380g

0.38 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu

Charakterystyka miodu

Miód z bzem i czarną porzeczką jest rewelacyjnym połączeniem owocu bzu z wysoką zawartością witaminy C z owocem czarnej porzeczki, która genialnie sprawdzi się przy problemach z górnymi drogami oddechowymi i gardłem. Połączenie słodkiego kwiat bzu z nutą kwaskowości z czarnej porzeczki zasmakuje choćby najwybitniejszym smakoszom miodu.
Nasz miód wielokwiatowy, który wymieszany został z bzem i czarną porzeczką pochodzących z organicznych upraw nada się jako dodatek do ciast, napojów a także doskonale stanie na wysokości zadania jako element sosów.

wykorzystanie miodu z bzem i czarną porzeczką:

• Bogaty w witaminę C,

• wspomaga układ wydalniczy,

• pomaga w leczeniu niestrawności,

• obniża ciśnienie krwi,

• Stany zapalne gardła i górnych dróg oddechowych.

Przechowywanie miodu

Jeśli zależy nam żeby miód z czarnym bzem i porzeczką jak najdłużej utrzymywał swoje wartości powinien być przechowywany w miejscu suchym i chłodnym (0 - 18°C). Należy go bronić przed działaniem promieni słonecznych i dbać o to, żeby po otwarciu szczelnie go przykręcać, gdyż miód z czarnym bzem i porzeczką z łatwością chłonie wilgoć i obce zapachy.

Uwaga!!!

Należy pamiętać, by nie przegrzewać miodu powyżej 40 °C, gdyż traci wtedy swoje atrybuty lecznicze. Dlatego przed dodaniem go do herbaty lub kawy należy chwile odczekać.

Jak powstaje miód?

Miód z czarnym bzem i porzeczką powstaje z nektaru kwiatowego, zbieranego poprzez pszczoły miodne. Nektar pochodzi z nektarników kwiatów, czyli specjalnych gruczołów, które są zlokalizowane w kwiatach, a także z nektarników pozakwiatowych. Następnie pszczoły zbierają i transportują go do ula, a gdy dojrzeje jest zabierany poprzez pszczelarza.

Kaszuby

Kaszuby jest to rejon potężnie zalesiony i obdarowany dużą ilością jezior, zasobny w przepiękne krajobrazy, a także czyste powietrze. Jest to raj dla pasjonatów dzikiej przyrody, którzy poszukują ciszy i spokoju. Kaszuby znajdują się w zachodniej części województwa pomorskiego.

Region ten jest jednym z najistotniej najróżniejszych obszarów w Polsce, rozciąga się od wybrzeża Bałtyku poprzez Wzgórza Szymbarskie po Bory Tucholskie. Na jego terenie znajdziemy atrakcyjne zabytki przyrody i bogatą florę i faunę, z których produkowane są zdrowe i ekologiczne produkty.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Wielkość opakowania

0.38 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje