Miód z żurawiną 380g - 1
Miód z żurawiną 380g - 2
Miód z żurawiną 380g - Zdjęcia produktu

Miód z żurawiną 380g

0.38 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu

Charakterystyka miodu

Żurawina jest bogatym źródłem witamin A, C i witamin z grupy B. Podkreśla się kwaśnym smakiem co związane jest z występowaniem w niej obszernej ilości kwasku cytrynowego, który jest naturalnym komponentyem konserwującym. Towar ten jest wspaniałym połączeniem naturalnego miodu z pełnym aromatu smakiem żurawiny. Wyrób ten nie tylko wybornie smakuje,równocześnie pozwoli na rozszerzenie naszej niepodatności.

zastosowanie miodu z żurawiną

- genialnie stanie na wysokości zadania dla osób, które mają problemy układu moczowego

- działanie antyoksydacyjne

- doprowadza do stabilizacji przemiany materii

- regeneracja układu krążenia

Przechowywanie miodu

Jeśli zależy nam aby miód z żurawiną jak najdłużej utrzymywał swoje wartości powinien być przechowywany w miejscu suchym i chłodnym (0 - 18°C). Należy go bronić przed działaniem promieni słonecznych i dbać o to, żeby po otwarciu szczelnie go dokręcać, gdyż miód z żurawiną z łatwością chłonie wilgoć i obce zapachy.

Uwaga!!!

Należy pamiętać, by nie przegrzewać miodu powyżej 40 °C, gdyż traci wtedy swoje cechy lecznicze. Dlatego przed dodaniem go do herbaty lub kawy należy chwile odczekać.

Jak powstaje miód?

Miód nektarowy powstaje z nektaru kwiatowego, zbieranego przez pszczoły miodne. Nektar pochodzi z nektarników kwiatów, czyli specjalnych gruczołów, które są zlokalizowane w kwiatach i z nektarników pozakwiatowych. Następnie pszczoły zbierają i transportują go do ula, a gdy dojrzeje jest zabierany poprzez pszczelarza.

Lokalizacja rozmieszczenia pasiek

Kaszuby jest to rejon konkretnie zalesiony i obdarowany dużą ilością jezior, zasobny w przepiękne krajobrazy, a także czyste powietrze. Jest to raj dla pasjonatów dzikiej przyrody, którzy poszukują ciszy i spokoju. Kaszuby znajdują się w zachodniej części województwa pomorskiego.

Region ten jest jednym z najszczególniej różnorodnych obszarów w Polsce, rozciąga się od wybrzeża Bałtyku poprzez Wzgórza Szymbarskie po Bory Tucholskie. Na jego terenie wynajdziemy interesujące zabytki przyrody i bogatą florę i faunę, z których tworzone są zdrowe i naturalne produkty.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Wielkość opakowania

0.38 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje