Miód z maliną 380g - 1
Miód z maliną 380g - 2
Miód z maliną 380g - Zdjęcia produktu

Miód z maliną 380g

0.38 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu

Charakterystyka miodu

Malina jest rośliną, której okres kwitnienia i owocowania przypada od maja do października. Produkt ten jest połączeniem naturalnego miodu z pełnym aromatu owoców maliny. Świetnie stanie na wysokości zadania na kanapkę, jako dodatek do ciast, zamiennik polewy na lody czy jako dodatek do herbaty. Wyrób ten nie tylko wybornie smakuje, ale także równocześnie pozwoli na zadbanie naszej niepodatności.

użycie miodu z maliną - ze względu na niski indeks glikemiczny owoce te sugerowane są chorującym na cukrzycę i insulinooporność,

- malina cechy przeciwgorączkowe i przeciwbakteryjne, dlatego wyśmienicie stanie na wysokości zadania przy okresach obniżonej wytrzymałości,

- dzięki obfitej zawartości błonnika wspomaga pracę jelit,i,

- atrybuty wspomagające naczynia krwionośne, dlatego doprowadza do poprawy wydolności organizmu.

Przechowywanie miodu

Jeśli zależy nam aby miód z maliną jak najdłużej utrzymywał swoje wartości powinien być przechowywany w miejscu suchym i chłodnym (0 - 18°C). Należy go bronić przed działaniem promieni słonecznych i dbać o to, by po otwarciu szczelnie go przykręcać, gdyż miód z maliną prosto chłonie wilgoć i obce zapachy.

Uwaga!!!

Należy pamiętać, by nie przegrzewać miodu powyżej 40 °C, gdyż traci wtedy swoje parametry lecznicze. Dlatego przed dodaniem go do herbaty lub kawy należy chwile odczekać.

Jak powstaje miód?

Miód nektarowy powstaje z nektaru kwiatowego, zbieranego poprzez pszczoły miodne. Nektar pochodzi z nektarników kwiatów, czyli specjalnych gruczołów, które są zlokalizowane w kwiatach, a także z nektarników pozakwiatowych. Następnie pszczoły zbierają i transportują go do ula, a gdy dojrzeje jest zabierany poprzez pszczelarza.

Lokalizacja rozmieszczenia pasiek

Kaszuby jest to rejon konkretnie zalesiony i obdarowany dużą ilością jezior, zasobny w atrakcyjne krajobrazy i czyste powietrze. Jest to raj dla pasjonatów dzikiej przyrody, którzy poszukują ciszy i spokoju. Kaszuby znajdują się w zachodniej części województwa pomorskiego.

Region ten jest jednym z najmocniej najróżniejszych obszarów w Polsce, rozciąga się od wybrzeża Bałtyku przez Wzgórza Szymbarskie po Bory Tucholskie. Na jego terenie odszukamy niebanalne zabytki przyrody i bogatą florę i faunę, z których produkowane są zdrowe i naturalne produkty.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Wielkość opakowania

0.38 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje