Miód z truskawką 380g - 1
Miód z truskawką 380g - 2
Miód z truskawką 380g - Zdjęcia produktu

Miód z truskawką 380g

0.38 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu

Charakterystyka miodu

Miód z truskawką jest bogatym źródłem witamin A, B1, B2, B6, C, E a także kwasu foliowego i błonnika. Słodki miód wraz z orzeźwiającą truskawką zasmakuje tym starszym jak i tym młodszym zjadaczom miodu.

Słodki miód wraz z słoneczną truskawką stanie na wysokości zadania świetnie do ciast, herbaty, gofrów czy naleśników a jego smak przyciągnie nawet najmniejszych smakoszy.

zastosowanie miodu z bzem i czarną porzeczką:

- sprawny przy przeziębieniach,

- niweluje ból gardła i chrypkę,

- wspomaga pracę jelit,

- przy problemach z układem moczowym.

Przechowywanie miodu

Jeśli zależy nam aby miód z truskawką jak najdłużej utrzymywał swoje wartości powinien być przechowywany w miejscu suchym i chłodnym (0 - 18°C). Należy go bronić przed działaniem promieni słonecznych i dbać o to, żeby po otwarciu szczelnie go przykręcać, gdyż miód z truskawką łatwo chłonie wilgoć i obce zapachy.

Uwaga!!!

Należy pamiętać, aby nie przegrzewać miodu powyżej 40 °C, gdyż traci wtedy swoje atrybuty lecznicze. Dlatego przed dodaniem go do herbaty lub kawy należy chwile odczekać.

Jak powstaje miód?

Miód z truskawką powstaje z nektaru kwiatowego, zbieranego poprzez pszczoły miodne. Nektar pochodzi z nektarników kwiatów, czyli specjalnych gruczołów, które są zlokalizowane w kwiatach i z nektarników pozakwiatowych. Następnie pszczoły zbierają i transportują go do ula, a gdy dojrzeje jest zabierany przez pszczelarza.

Kaszuby

Kaszuby jest to rejon solidnie zalesiony i obdarowany dużą ilością jezior, zasobny w ładne krajobrazy, a także czyste powietrze. Jest to raj dla pasjonatów dzikiej przyrody, którzy poszukują ciszy i spokoju. Kaszuby znajdują się w zachodniej części województwa pomorskiego.

Region ten jest jednym z najistotniej najróżniejszych obszarów w Polsce, rozciąga się od wybrzeża Bałtyku przez Wzgórza Szymbarskie po Bory Tucholskie. Na jego terenie wyszukamy atrakcyjne zabytki przyrody oraz bogatą florę i faunę, z których stworzone są zdrowe i naturalne produkty.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Wielkość opakowania

0.38 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje