Kinga woda + Sok o smaku cytrynowym 250ml - 1
Kinga woda + Sok o smaku cytrynowym 250ml - 2
Kinga Pienińska Kinga woda + Sok o smaku cytrynowym 250ml - Zdjęcia produktu

Kinga woda + Sok o smaku cytrynowym 250ml (Kinga Pienińska)

Napoje, wody, soki Kinga Pienińska 0.25 l / woda
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 19.07.2024: w magazynie

Opis produktu Kinga Pienińska

Kinga woda + Sok o smaku cytrynowym 250ml to nieszablonowe połączenie wody górskiej klasy premium o stuletniej tradycji z orzeźwiającym, cytrynowym smakiem naturalnego soku. A to wszystko zamknięte w komfortowej i wypełnionej bąbelkami puszce — świetnej dla każdego, kto potrzebuje momentalnie ugasić pragnienie.

Poznaj Kingę Pienińską na nowo!Nasz napój czerpie to, co najlepsze ze źródeł bijących w polskich Pieninach — jednych z najczystszych pasm górskich Europy. Dzięki temu zachowuje najwyższej klasy charakter wody górskiej — i wzbogaca ją o naturalne, świeże nuty smakowe: orzeźwiającą cytrynę oraz łagodzący jej posmak sok jabłkowy.

To właśnie one powodują, że nasza woda z sokiem może być nieprzeciętnym dodatkiem do domowych posiłków — tych na słono… i tych na słodko.Kinga woda + Sok o smaku cytrynowym 250ml — moc orzeźwienia na każdą okazjęWyjątkowy, wyrazisty smak wody z sokiem Kinga podkreślają gazowane bąbelki — to w nich kryje się sekret rewelacyjnego orzeźwienia!

Dający się odczuć od razu po otworzeniu puszki aromat, lekko kwaśny posmak i energia orzeźwiającego gazu — razem stanowią najkorzystniejszy sposób na to,ekspresowo ugasić pragnienie. I uzupełnić poziom wody w organizmie!Puszkę napoju Kinga woda + Sok o smaku cytrynowym 250ml możesz wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie tylko będziesz potrzebował uzupełniającej porcji energii i nawodnienia.

W pracy, szkole czy po treningu — gazowana woda z sokiem od Kingi Pienińskiej wydajnie ugasi pragnienie!

Dane podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Woda

Pojemność

0.25 l

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje