Fasola czarna drobna 1 kg marki Badapak - 1
BadaPak Fasola czarna drobna 1 kg - Zdjęcia produktu

Fasola czarna drobna 1 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 1000 g / fasola
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.04.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Fasola czarna minimalna

Fasola czarna śladowa BadaPak znamionuje się dużą zawartością części odżywczych. Im ciemniejszy odcień fasoli tym ich więcej. Głęboka odcień wynika także z wysokiej zawartości antyoksydantów w jej skórce. Jest ich widocznie więcej niżeli w fasoli białej. Fasola czarna BadaPak to nieprzeciętne źródło białka oraz błonnika pokarmowego. Mieści także kwasy tłuszczowe Omega-3. W tych niewielkich ziarenkach odszukamy dużo witamin, takich jak witamina A, E, K oraz witaminy z grupy B (tiamina, ryboflawina, niacyna, wit B4, B5, B6 oraz kwas foliowy). Fasola czarna BadaPak w swym składzie ma długą listę cennych minerałów takich jak: cynk, fosfor, magnez, mangan, miedź, molibden, selen, sód, potas, wapń i żelazo.

Fasola czarna BadaPak jest naturalnie słodkawa, smakuje znakomicie i nie rozpada się po ugotowaniu. W kuchni swoje zastosowanie odszuka jako element zup, sałatek, farszy i sosów. Przy jej pomocy można przygotować smaczne pasty oraz pasztet.

Fasolę czarną BadaPak należy opłukać oraz moczyć w wodzie poprzez około 12 godzin. Następnie gotować aż do trafnej miękkości.

Fasola czarna to jedna z odmian fasoli zwyczajnej. Uprawiana jest na całym świecie jednak największą popularnością zadowala się w Ameryce Południowej i Środkowej.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak też mogą być danymi literaturowymi.

Informacje i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Fasola

Wielkość opakowania

1000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje