Fasola mung 5 kg marki Badapak - 1
BadaPak Fasola mung 5 kg - Zdjęcia produktu

Fasola mung 5 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 5000 g / fasola
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.04.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Fasola Mung BadaPak to jedna z najwartościowszych strączkowych roślin na świecie. Cechuje się wysoką zawartością witamin A, C, E, K, witamin z grupy B (niacyna, ryboflawina tiamina, kwas foliowy). Gromadzi wapń oraz magnez a także szerokie ilości potasu. W jej składzie znajdziemy fitosterole, liczne antyutleniacze oraz dwie substancje o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym – isovitexin i vitexin.

Fasola Mung BadaPak cechuje się łagodnym smakiem. Wspaniale pasuje do zup, sosów, sałatek oraz do potraw kuchni chińskiej i wietnamskiej. Przed ugotowaniem nie wymaga namaczania jednak jest ono wyróznione, gdyż taka kąpiel ogranicza ryzyko wzdęć, a także sprawia, iż cenne składniki odżywcze łatwiej się przyswajają.

Fasola Mung pochodzi z Indii a w chwili obecnej uprawiana jest w większości krajów południowej Azji. Często nazywana jest złotą fasolą, ponieważ jest jedną z najmocniej wartościowych na świecie. Nasiona fasolki są minimalnego wymiaru i zielonego bądź żółtego koloru.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane ponadto sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak również mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Fasola

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje