OLEJEK Z OREGANO 30%!!! 30 ml "FLOS" 1 szt. - 1
BadaPak OLEJEK Z OREGANO 30%!!! 30 ml "FLOS" 1 szt - Zdjęcia produktu

OLEJEK Z OREGANO 30%!!! 30 ml "FLOS" 1 szt (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.04.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

komponenty: Oliwa z oliwek (Extra Virgin Olive Oil) – 70%, olejek z oregano (Oregano Oil) – 30% (standaryzowany na zawartość karwakrolu – min 78%).

Sposób zastosowania: Spożywać jedynie rozcieńczony! korzystnie rozmieszać przed spożyciem. Nie spożywać na czczo. Pić 4 krople towaru rozcieńczonego w 1/3 szklanki wody, herbaty lub soku (najlepiej pomidorowego lub wielowarzywnego) 3 razy dziennie (porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia).

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku jakichkolwiek dolegliwości żołądkowych zaprzestać spożywania produktu lub ograniczyć porcję.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia (12 kropli = 0,3 ml = 0,3 g) zawiera: Oliwa z oliwek 0,21 ml/0,21 g, olejek z oregano 0,09 ml/0,09 g - w tym karwakol 0,07 ml/0,07 g

Uwagi: Nie spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze komponentów artykułu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla śladowych dzieci. Kobiety w ciąży i karmiące piersią i osoby zażywające regularnie leki powinni skonsultować się z lekarzem przed zażyciem produktu.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Sposób wykorzystania przekazano powyżej.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje