Soja bez gmo 1 kg marki Badapak - 1
BadaPak Soja bez gmo 1 kg - Zdjęcia produktu

Soja bez gmo 1 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 1000 g / soja
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.04.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Soja to roślina, której właściwości znane są od setek lat. Renomowana jest przeważnie przez dużą zawartość pełnowartościowego białka, witamin i soli mineralnych. Jest produktem powszechnie używanym w kuchni wegetariańskiej.

Jest rośliną strączkową, z której nasion można przygotować wręcz niezliczoną liczbę potraw. Jest to alternatywa dla osób, które z różnorodnych powodów nie jedzą mięsa. Przygotowuje się z niej m.in. Kotlety, flaki, kiełbaski, gulasz, lecz także majonez, pasztet, a nawet mleko.

Soja ma wykorzystanie głównie w przemyśle spożywczym i kuchni. Jednym z popularniejszych produktów wyrabianych z jej nasion jest olej sojowy. Renomowanym produktem jest na dodatek tofu – twarożek wyrabiany w procesie koagulacji mleka sojowego. Roślina służy także do wytwarzania mąki sojowej, która nie zawiera glutenu. Stosuje się ją zarówno do wypieków (zapobiega ich czerstwieniu), jak i do zagęszczania sosów czy zup.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane na dodatek sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak również mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Soja

Wielkość opakowania

1000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje