Badapak Ciecierzyca groszek biały (cieciorka) xxl (12) 1 kg - 1
BadaPak Ciecierzyca groszek biały (cieciorka) xxl (12) 1 kg - Zdjęcia produktu

Ciecierzyca groszek biały (cieciorka) xxl (12) 1 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 1000 g / groch, ciecierzyca
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.04.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Ciecierzyca groszek biały (Cieciorka)

Cieciorka BadaPak ma niestandardowy wygląd. Jej ziarna są obszerne, jasno pomarańczowe i swym kształtem przypominają orzeszki. Zawierają długą listę wartości odżywczych. Są dużą skarbnicą witamin z grupy B – zwłaszcza kwasu foliowego. Ponadto ziarna cieciorki zawierają witaminę A, C, E, a także K. Są zasobne także w potas i fosfor, magnez, mangan, miedź, żelazo, wapń i cynk. Cieciorka XL BadaPak cieszy się zainteresowaniem wegetarian, a także wegan. Gromadzi szerokie ilości białka z dużą zawartością wyraźnych aminokwasów. Regularne spożywanie ciecierzycy wzbogaca o błonnik pokarmowy.

Cieciorka BadaPak zachwyca swym lekko słodkawym i orzechowym smakiem. W kuchni odnajdzie sporo dań, których urozmaici smak. Może być dodawana do zup, gulaszy, pasztetów i past kanapkowych. Uatrakcyjni sałatki smakiem i walorami estetycznymi.

Cieciorkę BadaPak przed ugotowaniem należy moczyć w wodzie około 8-12 godzin.

Cieciorka, czyli ciecierzyca znana także pod nazwą groch włoski to jednoroczna roślina strączkowa. Pochodzi z Azji i w tych rejonach cieszy się ogromną popularnością. Ze względu na swoje walory smakowe i typowo zdrowotne coraz częściej raduje się zainteresowaniem polskich konsumentów.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane ponadto sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Dane oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Groch, ciecierzyca

Wielkość opakowania

1000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje