Ciecierzyca groszek biały (cieciorka) xxl (12) 25 kg marki Badapak - 1
BadaPak Ciecierzyca groszek biały (cieciorka) xxl (12) 25 kg - Zdjęcia produktu

Ciecierzyca groszek biały (cieciorka) xxl (12) 25 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 5000 g / groch, ciecierzyca
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.04.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Ciecierzyca groszek biały (Cieciorka)

Cieciorka BadaPak ma niestandardowy wygląd. Jej ziarna są szerokie, jasno pomarańczowe i swym kształtem przypominają orzeszki. Zawierają długą listę wartości odżywczych. Są dużą skarbnicą witamin z grupy B – zwłaszcza kwasu foliowego. Dodatkowo ziarna cieciorki zawierają witaminę A, C, E oraz K. Są zasobne także w potas oraz fosfor, magnez, mangan, miedź, żelazo, wapń i cynk. Cieciorka XL BadaPak raduje się zainteresowaniem wegetarian i wegan. Mieści spore ilości białka z dużą zawartością pokaźnych aminokwasów. Regularne spożywanie ciecierzycy wzbogaca o błonnik pokarmowy.

Cieciorka BadaPak olśniewa swym lekko słodkawym i orzechowym smakiem. W kuchni odszuka mnóstwo dań, których urozmaici smak. Może być dodawana do zup, gulaszy, pasztetów i past kanapkowych. Uatrakcyjni sałatki smakiem oraz walorami estetycznymi.

Cieciorkę BadaPak przed ugotowaniem należy moczyć w wodzie około 8-12 godzin.

Cieciorka, czyli ciecierzyca znana także pod nazwą groch włoski to jednoroczna roślina strączkowa. Pochodzi z Azji i w tych rejonach zadowala się ogromną popularnością. Ze względu na swoje walory smakowe i przeważnie zdrowotne coraz częściej cieszy się zainteresowaniem polskich konsumentów.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak również mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Groch, ciecierzyca

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje