Soczewica czarna 1 kg marki Badapak - 1
BadaPak Soczewica czarna 1 kg - Zdjęcia produktu

Soczewica czarna 1 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 1000 g / soczewica
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.04.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Soczewica czarna

Soczewica czarna BadaPak - zawiera szerokie ilości białka. Nie mieści ono co prawda wszelkich aminokwasów, jednak starczy tylko dopasować soczewicę z produktami zbożowymi żeby skompletować cały ich pakiet w jednym posiłku. Soczewica czarna BadaPak gromadzi w dodatku znaczne ilości błonnika pokarmowego. Bogata jest w żelazo i kwas foliowy. Wśród elementów mineralnych dostarcza także potas, fosfor, magnez, wapń, cynk i sód. Te niewielkie, czarne nasionka są skarbnicą witamin z grupy B (B1, B2, PP, B5, B6, kwas foliowy), a także zawierają witaminę A, C i K.

Soczewica czarna BadaPak to dla wielu kulinarna nowość. Warto wiedzieć, iż posiłki z jej udziałem są bardzo proste w przygotowaniu. Swoją czarną barwę zawdzięcza przeciwutleniaczom. Dzięki niej nieprzeciętnie komponuje się z barwnymi warzywami, a także ryżem. Stanie na wysokości zadania jako dodatek do zup, sałatek i różnorodnego rodzaju przekąsek. W smaku jest ziemisto-orzechowa. Przed ugotowaniem nie trzeba jej moczyć.

Soczewica zaliczana jest do roślin strączkowych, choć tak naprawdę jest rośliną motylkową. Jest jedną z najstarszych uprawianych roślin. W czasach starożytnych była powszechnie konsumowana i traktowana jako tani zamiennik mięsa. Aktualnie soczewica uprawiana jest niemalże na całym świecie. Najwięksi jej producenci to Kanada, a także Indie.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane również sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak również mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Soczewica

Wielkość opakowania

1000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje