Soja BEZ GMO 25 kg, S - 1
BadaPak Soja BEZ GMO 25 kg, S - Zdjęcia produktu

Soja BEZ GMO 25 kg, S (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 5000 g / soja
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.04.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Soja to roślina, której atrybuty znane są od setek lat. Uznana jest z reguły przez dużą zawartość pełnowartościowego białka, witamin i soli mineralnych. Jest produktem powszechnie użytkowanym w kuchni wegetariańskiej.

Jest rośliną strączkową, z której nasion można przygotować wręcz niezliczoną liczbę potraw. Jest to alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie jedzą mięsa. Przygotowuje się z niej m.in. Kotlety, flaki, kiełbaski, gulasz, ale także majonez, pasztet, a nawet mleko.

Soja ma zastosowanie w głównej mierze w przemyśle spożywczym i kuchni. Jednym z popularniejszych produktów wyrabianych z jej nasion jest olej sojowy. Uznanym produktem jest dodatkowo tofu – twarożek wyrabiany w procesie koagulacji mleka sojowego. Roślina służy też do wytwarzania mąki sojowej, która nie posiada glutenu. Stosuje się ją równocześnie do wypieków (uniemożliwia ich czerstwieniu), jak i do zagęszczania sosów czy zup.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane również sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak także mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Soja

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje